KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12544556

nr 1254 4556

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), 281/295. Signerad, daterad 2004, "Försikt". Motivet: 24x13,5

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 maj 2019
kl 20:10:00

13/5 16:44:46 1      300 kr
13/5 20:02:56 2      Vinnande bud